אודות הקלאן

אודות הקלאן

IsrTG היא קבוצת שחקני סימולציה טקטית ותיקה, אשר בראשית דרכה התחילה לשחק ב-ArmA 2 בשנת 2009.

בתחילת דרכו, נקרא הקלאן "IDF" והורכב מצוות קטן משמעותית ביחס להיום. הקלאן היווה בסיס קריטי להתפחות Arma הישראלית ועד היום הוא תופס נתח גדול מקהילת Arma הישראלית.

החל משנת 2014, הקלאן משחק ב-ArmA 3 ומשתמש בתורת לחימה ייחודית אשר נבניתה על ידי חברי הקלאן מאפס, וממשיכה להתפתח ולהתיעל. אנו מדמים תרחישים צבאיים ושיטות פעולה שונים. חשוב לציין כי IsrTG אינו בנוי על משמעת צבאית ואינו מייצג באף מובן צבא כזה או אחר. אנו משחקים את המשחק בדרך שאנו אוהבים, בדרך שמספקת לנו הנאה – הדרך הנכונה לשחק את המשחק.
משפט המפתח שלנו: Where the Teamplay Starts. אנו מאמינים שעבודת צוות ושיתוף פעולה מלא הינם היכרחיים בעת ביצוע כל משימה וחתירה לניצחון.

מי שיתקבל לקלאן יעבור סדרת אימונים אשר מיישרת קו מקצועי בין כל חברי הקלאן. אנו לא מתפשרים על איכות ולכן כל שחקן מחוייב באימונים על פי פקלים שונים עד לרמת שליטה גבוה בתפקידו.

בשנת 2017 הקלאן ביצע שינוי בגישה והחליט על צמצום חברי הקלאן בצורה משמעותית. הקלאן כיום מבצע משימות קטנות ואיכותיות בעומק שטח האויב או מדמה תרחישים מיוחדים אחרים (פשיטות, הסתערבות וכו').

הקלאן אינו מגביל את עצמו לחיל מסוים ועושה שימוש בכל החילות, תוך שמירה על שיתוף פעולה מלא בין כלל הכוחות בצורה המקצועית ביותר.