אודות


IsrTG היא קבוצת שחקני סימולטורים ותיקה שחברו יחד בשביל להקים בית לשחקני סימולטורים שמעוניינים לשחק בצורה מאורגנת, מהנה וללא כל 'הבולשיט'.
אנו משחקים בצורה טקטית, מאורגנת ,ראליסטית, ששמה דגש עיקרי על שיתוף פעולה וזאת בשביל להגיע להנאה מירבית של השחקנים המשתתפים.

מקימי הקבוצה הינם שחקנים ותיקים בסדרת המשחקים Armed Assault ואף הקימו וניהלו את הקלאן הישראלי הראשון ל ArmA2 בשנת 2009 שהיווה את הבסיס להתפתחות הקהילה הישראלית בסדרת המשחקים.

מאז ועד היום הקלאן עבר גלגולים רבים אשר הביאו אותו למצבו הנוכחי, אך הבסיס נשאר זהה. אומנם אנחנו משחקים בסימולטורים אשר מדמים פעילות צבאית אך הקלאן אינו מתיימר להיות צבא ולא תשמעו אצלנו 'כן המפקד' ו'לא המפקד'. אנו עוסקים בסגנון משחק הנקרא ריאליזם, הנועד לדמות את המציאות אך בשום מקום אינו חוצה את גבול הטעם הטוב.
כולנו שירתנו בצבא ולכן איננו מחפשים את הפעילות המייגעת הנלווית לכך אלא את ההנאה ממשחק טקטי מאורגן.

לכן יצרנו תורת לחימה וקוד אתי יחודי לנו. ArmA3 הינו הכותר העיקרי בו אנו פועלים מאפשר לנו לדמות תרחישים צבאיים שונים וכתוצאה מכך גיוון רחב במשימות שלנו, לכן אצלנו כל משימה היא שונה מהאחרות.

אז מה מייחד אותנו?

הניסיון:
בגלל שאנחנו הקלאן הותיק והרציני בקהילה הישראלית, צברנו נסיון של שנים בבנייה וניהול משימות. לכן יוצרי המשימות שלנו יודעים להכין את המשימות המעניינות והמגוונות ביותר אשר מותאמת לצורת המשחק הייחודית שלנו ולדרך שבה אנחנו מאמינים שיש לשחק.
זאת תוכלו לראות במאות הסרטונים שאנו מעלים לעמוד היוטיוב שלנו , סרטונים אלו לא ערוכים ובאורך מלא מה שמאפשר הצצה אותנטית למשחקים שלנו.
אנחנו משחקים בדרך שמתאימה לנו:
משפט המפתח שלנו הוא Where the Teamplay Start, זאת בשל העובדה שאנו מאמינים ששיתוף פעולה ועבודת צוות הם הדרך להבטיח את ההנאה של כלל השחקנים בקלאן.
אנו לא שואפים למספרים גדולים אלא למשחק איכותי ולכן לא תראו אותנו רודפים אחרי שחקנים, אנו מתעדפים איכות על כמות.

מעבר לכל הפעילות שלנו בArmA, הקלאן יוצר חיבורים אנושיים ותראו שישנם חברי קלאן אשר חברים עשרות שנים ומשחקים ביחד משחקים שונים
מידי ערב מתכנסים השחקנים לשחק משחקנים שונים, הפעילות שלנו חוצה את גבולות הארמה ולכן מספקת לנו הנאה רבה מעבר למשימה השבועית.

אהבת את מה ששמעת?
לחץ כאן להצטרפות!